شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

طرح توجيهي,پروژه كارآفريني,كارآفريني, كسب كار,طرح توجيه فني

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

مسجد جامع (جمعه ) اصفهان 38 ص

مسجد جامع (جمعه ) اصفهان 38 ص

مسجد جامع (جمعه ) اصفهان 38 ص دسته: معماری
بازدید: 22 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 441 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 38

مسجد جامع (جمعه ) اصفهان 38 ص

قیمت فایل فقط 12,000 تومان

خرید

فهرست مطالب:

عنوان

مسجد جامع اصفهان در یک نگاه

مسجد جامع اصفهان آلبوم معمارى ایران

مسجد جامع اصفهان در انتظار ثبت جهانی است

مسجد جامع اصفهان پس از سه سال همچنان در انتظار تعمیر و بازسازی

منابع

مسجد جامع اصفهان در یک نگاه

قدیمیترین بنای تاریخی اصفهان را باید مسجد جمعه یا مسجد جامع اصفهان تلقی کرد. سیمای فعلی مسجد عمدتاً مربوط به اقدامات دوره سلجوقی است اما تعمیرات و الحاقات آن به دورانهای بعد به خصوص عصر صفویان مربوط می شود . اما در کاوش های باستان شناسی مراحل قبل از سلجوقی هم به دست آمده که به دوران آل بویه و قرن سوم هجری باز می گردد. در همین کاوش ها آثار قبل از اسلام نیز کشف شده است.

مسجد دارای ورودیهای متعدد است که هر یک فضای مسجد را به بخشهایی از بافت پیرامون آن مربوط می کند این ورودیها همه در یک زمان ساخته نشده اند و هر یک در مقطعی از تاریخ و در ارتباط با ساختمان درون و بیرون بنا به وجود آمده اند. گذرها و معابری که در گرداگرد مسجد وجود دارند بیانگر ارتباط گسترده ای است که مسجد با بافت قدیم شهر دارد.

قیمت فایل فقط 12,000 تومان

خرید

برچسب ها : مسجد جامع (جمعه ) اصفهان , مسجد جامع (جمعه ) ا , صفهان

تحقیق مدیریت زمان پروژه

تحقیق مدیریت زمان پروژه

تحقیق مدیریت زمان پروژه دسته: معماری
بازدید: 62 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 164 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 37

تحقیق مدیریت زمان پروژه

قیمت فایل فقط 13,000 تومان

خرید

مقدمه

در اوایل قرن بیستم همزمان با انجام و تعریف پروژه‌های بزرگ در صنایع لزوم كنترل و مدیریت پروژه به صورت ساختار یافته به عنوان فعالیتی حیاتی مطرح شده و امروزه با پیچیده‌تر شدن پروژه‌ها تنها به كمك سیستم‌های نوین مدیریت پروژه امكان پذیر خواهد بود. تلاشهای زیادی در ایجاد نظام‌های میدریت پروژه بعمل آمده است كه حاصل آنها نظام‌هایی است كه در حال حاضر در ابعاد گوناگون مدیریت وجود دارد. به عنوان مثال می‌توان به ساختار سازمان پروژه‌ای، حسابداری قراردادی (پیمانكاری)،‌ نرم افزارهای كنترل پروژه و استانداردهای مشهوری همچون استانداردهای مؤسسه PMI با عنوان PMBOK اشاره كرد .

با وجود فراوانی در نظام‌ها و استاندارهای مدیریت پروژه كمبود یك سیستم پشتیبان تصمیم گیری كه بر پایه این استانداردها ایجاد شده و مدیران پروژه را در تصمیم گیری یاری نماید كاملاً مشهود است.

قیمت فایل فقط 13,000 تومان

خرید

برچسب ها : تحقیق مدیریت زمان پروژه , دانلود تحقیق مدیریت زمان پروژه

تحقیق معماری در دوره رنسانس

تحقیق معماری در دوره رنسانس

تحقیق معماری در دوره رنسانس دسته: معماری
بازدید: 56 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 557 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 45

معماری در دوره رنسانس 45 ص

قیمت فایل فقط 13,000 تومان

خرید

فهرست مطالب

عنوان:

مقدمه

از رنسانس تا باروک

مقدمه ای بر پیدایش سبکهای هنری

انواع سبک های معماری دردوره رنسانس

اثرهای معماری معروف دوره رنسانس

تفاوت معماری و ورزش در دوره رنسانس و عصر جدید

تفاوت اثرهای معماری دردوره رنسانس وعصر جدید

منابعقیمت فایل فقط 13,000 تومان

خرید

برچسب ها : معماری در دوره رنسانس 45 ص , تحقیق معماری در دوره رنسانس , دانلود تحقیق معماری در دوره رنسانس

تحقیق نقش رنگ در معماری

تحقیق نقش رنگ در معماری

تحقیق نقش رنگ در معماری دسته: معماری
بازدید: 14 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 23 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 25

نقش رنگ در معماری 25 ص

قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

نقش رنگ در معماری

یکی از ملاحظات روانشناختی رنگ که در کاربرد هنری رنگ اهمیت دارد ، بررسی تأثیرمتقابل رنگ ها است . جلوه یا اثر هر رنگ در جوار رنگ دیگر تغییر می کند هر رنگ نسبت به دیگری میزان تیرگی یا روشنی ذاتی اش را می نمایاند .


قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

برچسب ها : نقش رنگ در معماری 25 ص , تحقیق نقش رنگ در معماری , دانلود تحقیق نقش رنگ در معماری , تحقیق , نقش رنگ در معماری

تحقیق درباره نقشه برداری در ایران

تحقیق درباره نقشه برداری در ایران

تحقیق درباره نقشه برداری در ایران دسته: معماری
بازدید: 29 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 108 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 25

نقشه برداری در ایران 25 ص

قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

نقشه برداری در ایران

ایرانیان باستان نقش برجسته‌ای در پایه گذاری علم نقشه برداری داشته اند. اکتشافات دریایی که از زمان گذشته انجام گرفته است موید این مطلب است . در ایران باستان می‌‌توانستند عرض جغرافیایی را تعیین کنند ولی تعیین طول جغرافیایی با دشواری بسیار همراه بوده است .آنها برای مسافرتهای خود نیاز به نقشه داشتند و نقشه هایی نیز بدون توجه به فواصل رسم می شده است .تعیین موقعیت در روی زمین و فراهم آوردن هر گونه نقشه در جهان باستان نیز نیاز به در دست داشتن ابزارها و بهره وری ا ز قواعدی داشته است .مصریان روشهایی برای اندازه گیری ارتفاع بین دو نقطه و تعیین فاصله افقی آندو داشته‌اند طناب، ترازو گونیا از ابزارهای نخستین نقشه برداری بوده‌اند و کم کم تراز و خط کش و پرگار به آن افزوده گشت.


دانشمندان ایرانی به کمک استرلاب عرض جغرافیایی و با استفاده از ساعت آبی طول جغرافیایی را در هر نقطه از مرز اندازه گیری می‌‌کردند. ابوریحان بیرونی دانشمند بزرگ ایرانی در زمینه‌های گوناگون اندازه گیری نجومی ،و فواصل بین شهرها ،مطالعات بسیار ارزنده‌ای انجام داده است نقشه برداران قدیم برای تعیین امتداد، فاصله و زاویه وسایلی ساخته بودند که نخستین آنها ریسمان بود و همچنین برای تعیین تراز افقی تراز هایی ساخته بودند و این تراز در طول تاریخ فرمهای گوناگونی به خود گرفته است. کهن‌ترین آن تراز آبی بوده است که نوع تکامل یافته تر آن همان شیلنگ تراز است که بناهای امروزی از آن استفاده می‌‌کنند.


قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

برچسب ها : نقشه برداری در ایران 25 ص , تحقیق درباره نقشه برداری در ایران , دانلود تحقیق درباره نقشه برداری در ایران , دانلود تحقیق نقشه برداری در ایران , دانلود مقاله درباره نقشه برداری در ایران

بودجه بندی سرمایه ای و عملیاتی در مدیریت

بودجه بندی سرمایه ای و عملیاتی در مدیریت

بودجه بندی سرمایه ای و عملیاتی در مدیریت دسته: جزوه
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: docx
حجم فایل: 254 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 132

این جزوه در مورد بودجه بندی سرمایه ای و عملیاتی در مدیریت در 132 صفحه و در قالب ورد و شامل بودجه بندی سرمایه ای و عملیاتی در مدیریت،بودجه بندی سرمایه ای در مدیریت مالی،بودجه بندی سرمایه ای،مدیریت مالی،روشهای ارزیابی طرحهای سرمایه گذاری،نرخ بازده حسابداری ،جیره بندی سرمایه ای ،مدیریت هزینه سرمایه در مدیریت مالی،مدیریت مالی،هزینه سرمایه‌ای ،انواع ه

قیمت فایل فقط 8,000 تومان

خرید

این جزوه در مورد بودجه بندی سرمایه ای و عملیاتی در مدیریت در 132 صفحه و در قالب ورد و شامل بودجه بندی سرمایه ای و عملیاتی در مدیریت،بودجه بندی سرمایه ای در مدیریت مالی،بودجه بندی سرمایه ای،مدیریت مالی،روشهای ارزیابی طرحهای سرمایه گذاری،نرخ بازده حسابداری ،جیره بندی سرمایه ای ،مدیریت هزینه سرمایه در مدیریت مالی،مدیریت مالی،هزینه سرمایه‌ای ،انواع هزینه سرمایه‌ای ،موارد استفاده از هزینه سرمایه ،محاسبه نرخ هزینه سرمایه ،تعیین نرخ هزینه بدهیها ،نرخ سود سهام عادی،روش نرخهای بازده تاریخی ،روش پیش بینی سود سهام ،روش استفاده از بتای سهام ،هزینه سرمایهبودجه بندی و بودجه ریزی عملیاتی در تفکر استراتژیک,بودجه بندی عملیاتی,ویژگیهای بودجه ریزی عملیاتی,روشهای اجرای بودجه ریزی عملیاتی,اهداف بود و غیره می باشد.


قیمت فایل فقط 8,000 تومان

خرید

برچسب ها : بودجه بندی سرمایه ای و عملیاتی

ربات ارسال فایل فورکیا

ربات ارسال فایل فورکیا

ربات ارسال فایل فورکیا دسته: کاربردی
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: zip
حجم فایل: 39538 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 12

کسب درآمد میلیونی درآمد میلیونی ربات فورکیا درآمد از طریق فروش فایل فروش فایل کالا فایل ربات همکاری در فروش فایل ربات ارسال فایل به فورکیا ربات ارسال فایل ربات ارسال محصول

قیمت فایل فقط 130,500 تومان

خرید


ربات ۴kia (ارسال اتوماتیک فایل به فورکیا)

ارسال محصولات فروشی از سیستم خود به فورکیا

کاملا خودکار و قابل اجرا بر روی تمام نسخه های ویندوز …

ارسال محصولات بر اساس دسته بندی فایل های خودتان .. (ارسال بیش از ۱۰۰۰ هزار محصول )

! کسب درآمد فوق العاده با نرم افزار و فروش فایل !

توضیحات درمورد نرم افزار:

همانگونه که احتمالا اطلاع دارید ، وبسایت۴کیا از فعالترین فروشگاه های فایل در ایران میباشد.

این فروشگاه فایل به شما امکان کسب درآمد از همکاری در فروش فایل ها و آپلود فایل را میدهد ، به شکلی که هر شخصی که با لینک اختصاصی شما محصولی را خریداری کند ، مبلغی به حساب کاربری شما واریز میشود. و فایل های شما را میخرند و به حساب شما واریز میشود .

بوسیله ربات ۴کیا ، بیش از هر آنچه که شما فکر میکنید فایل میتوانید آپلود نمایید ، و مراجعه هر خریدار و خرید هر یک از فایل ها ، سود خوبی برای شما لحاظ میشود !


قیمت فایل فقط 130,500 تومان

خرید

برچسب ها : کسب درآمد میلیونی ,

گزارش کارآموزی رشته حقوق، مطالعه پرونده بطرفیت

گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر، ایجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point


گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر، ایجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point

گزارش-کارآموزی-رشته-کامپیوتر-ایجاد-پورتال-با-استفاده-از-نرم-افزار-share-pointدانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر، ایجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point؛ تعریف اولیه پورتال بسیار ساده است : "مکانی (Hub) که ساده ترین کاربران اینترنت با رجوع به آن بتوانند به راحتی از سرویس های متداول در اینترنت بهره مند شوند و یا اطلاعات مورد نیاز خود در را بدست آورند "دانلود فایل

تاثیر آب و هوا بر عوامل جنگ نوین


تاثیر آب و هوا بر عوامل جنگ نوین

تاثیر-آب-و-هوا-بر-عوامل-جنگ-نوینقسمتی از متن : عملکرد محیطی عوامل شیمیایی به متغیرهای آب و هوایی مانند دما،باد،پایداری هوا،رطوبت و نزولات جوی بستگی دارد. تاثیر هر یک از این متغیرها نیز خود وابسته به موقعیت سینوپتیکی منطقه دارد که خود متاثر از توپوگرافی منطقه،پوشش گیاهی و خاک می باشد. عوامل شیمیایی در محیط به شکل های مختلفی ماننددانلود فایل

12345678910
last